MKSDevO Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret A.Ş.

Biz Kimiz


     2003 yılında kurulan MKS&DevO Kimyasalları tekstil endüstrisine yüksek kalitede kimyasallar ve hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Tecrübeli ekibimiz, optimum proses verimliliğini sağlamak amacıyla müşterilerimize teknolojik destek sunmaktadır. Bugün, firmamız küresel bir üretici ve dağıtıcı firma özeliğini kazanmış olup üç ana alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bunlar; Tekstil teknolojileri, Polimer ve Fosfonat' lardır.

     MKS DevO, iş ortaklarına teknolojik çözümler ve geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veren küresel bir kimya firmasıdır. Küresel alandaki rekabetçiliğimizi devam ettirebilmek için kendimize kimyasal üretiminde iş mükemmelliyetine adamış bulunmaktayız. Temel ilkemiz "KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ"dir ve bu ilkemiz doğrultusunda sloganımız KESİNİTİSİZ HİZMETTİR.

Bu web sitesi T.C. Güney Marmara Kalkınma Ajansı 'nın desteklediği Arıtma Sistemlerinde Kullanılan Aluminyum Sülfat Üretim Kapasitesinin Arttırılması ile Dışa Bağımlılığı Azaltma projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk MKSDevO Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret A.Ş. 'ye aittir ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı 'nın görüşlerini yansıtmaz.